Gap Rüyası (SIRA GECESİ VE HALFETİ TEKNE TURU DÂHİL)

Periyot : SORUNUZ
Konaklama : 8 gün, 7 gece
Fiyat : 749.00 TL
Gezilecek yerler
Antakya, Midyat, Şanlıurfa, Gaziantep, Balıklı Göl, Mardin, Nemrut Dağı
İstanbul, Ankara hareketli
749,00 TL
Tur bilgileri
1.GÜN: İSTANBUL’DAN HAREKET – GECE YOLCULUĞU   
Siz saygıdeğer konuklarımızı 19:00 Bakırköy Regata Otoparkı – 20:00 Harbiye Odeon Tour Satış Ofisi Önü – 21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı – 21:15 Kartal Yemek Center Önü – 21:30 Çayırova Mc Donalds Önü - 21:45 İzmit Asya Oteli Karşısından 22:15 Sapanca Berceste Tesisleri 23:00 Düzce Kaynaşlı Bozbey Tesislerinden 02:30 Ankara Söğütözü Ulusoy Tesisleri Önünden alarak konforlu ODEON Tours otobüsüyle Hatay’a doğru yol almaya başlıyoruz. Gece boyunca yardımcı rehberimiz emrinizde olacak.
 
2.GÜN: ADANA – SABANCI CAMİİ – ANTAKYA – HARBİYE ŞELALELERİ – KATOLİK  VE ORTODOKS KİLİSELERİ – UZUN ÇARŞI
Sabah erken saatlerde Pozantı’da yol üstü mola tesisimizde serbest sabah kahvaltısı molası veriyoruz. (Ekstra) Kahvaltı sonrasında Çukurova Yaylasının ortasında yer alan ve Seyhan Nehrinin bereketli sularıyla beslenen şehir Adana’ya ulaşıyoruz. Adana’da gezimize Seyhan Nehri üzerine kurulmuş olan meşhur 12 Kemerli Taşköprü’de vereceğimiz fotoğraf molasıyla başlıyoruz. Hemen sonrasında Sabancı Camii gezisini yapıyoruz. Ardından, çan, ezan, hazan, künefe, Asi Nehri, şelaleleri, farklı inanışlarda yaşam alanları ve son zamanlarda da diziler ile ünlenen Antakya’ya hareket ediyoruz. Antakya’ya vardığımızda öncelikli olarak öğle yemeğimizi yemek üzere bölgenin en önemli mesire yerlerinden olan ve şelaleleriyle ünlü Harbiye’ye varıyoruz. Öğle yemeğimizde Antakya’nın yöresel tatlarının lezzetine bakıyoruz. Yemek sonrasında Antakya’nın bambaşka bir yüzü olan mitolojik dönemlerden günümüze sayfiye yeri olarak kullanılan Daphne ile Apollo’nun hikâyesine konu olan Harbiye Şelaleleri’ne iniyoruz. Kısa fakat keyifli bir yolculuğun ardından Antakya şehir merkezine hareket ediyoruz. Antakya’nın dar sokaklarında gezimize başlıyoruz. Anadolu’da yapılan ilk camii olarak bilinen Habibi Neccar Camii, birbirleriyle neredeyse sırt sırta olan Katolik Kilisesi, Ortodoks Kilisesi, Protestan Kilisesi gezilerimizin sonrasında Uzun Çarşı önünde serbest vakit veriyor ve Antakya’yı doyasıya yaşamanızı istiyoruz. Serbest vakit sonrasında otobüsümüzle buluşuyor ve otelimize hareket ediyoruz.
 
Sabah Kahvaltısı: Otobüste dağıtılacak olan Lunch Box (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri) ya da Ulusoy Tesislerinde ekstra olarak alabilirsiniz.
Öğle Yemeği:  Antakya / Harbiye Boğaziçi Restorant: Serbest Yöresel Lezzetler
Akşam Yemeği:  Otelde açık büfe ya da set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Konaklama: 4* Grand Boğaziçi  Otel / ANTAKYA ŞEHİR MERKEZİ
Rota: İstanbul-Ankara: 445 km, Ankara - Adana: 475 km, Adana - Antakya: 180 km, Toplam: 1100 km
Mola Tesisleri: Bolu Gökdemir Tesisleri, Kulu Ayrancı Tesisleri, Pozantı Yeşilpınar Tesisleri 
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1160 Km
Otele Giriş Saati: 18:00
 
3. GÜN: ANTAKYA ARKEOLOJİ MÜZESİ – ST. PİERRE KİLİSESİ – GAZİANTEP – ZEUGMA – GAZİANTEP KALESİ - ÇARŞILAR 
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından, Dünya’nın en önemli mozaiklerinin sergilendiği Antakya Arkeoloji Müzesi’ne hareket ediyoruz. Burada rehberimizin anlatımlarını dikkatli dinlemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü burada bulunan mozaiklerin her biri bölge tarihini ve kültürünü yansıtması açısından çok önemlidir. Muhteşem eserleri fotoğrafladıktan sonra Hristiyan tarihinin en eski kiliselerinden biri olarak bilinen Saint Pierre Kilisesi’ni geziyoruz. Bu kilisenin de gezilmesiyle birlikte Antakya gezimizi tamamlıyor ve Kırıkhan - Hassa - İslâhiye üzerinden doğunun Paris’i olarak adlandırılan Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Gaziantep’e vardığımızda ilk olarak öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrasında sular altında kalan Zeugma antik kentinden ele geçen muhteşem taban ve duvar mozaiklerini görebileceğimiz Gaziantep Müzesi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Henüz yeni inşa edilen bu muhteşem müzeyi gezdikten sonra bir diğer yeni müze olan ve Kurtuluş mücadelesi esnasında ünlü Antep savunmasının gerçekleştirildiği Gaziantep Kalesi'ne ulaşıyoruz. Buradan da yolumuz üzerinde bulunan Medusa Cam Eserleri Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Hava kararmadan hemen önce ise sizleri, yöresel alışverişlerimizi gerçekleştireceğimiz bakırcılar, yemeniciler,  baharatçılar ve fıstıkçılar çarşılarında serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında yörenin en önemli el sanatlarından olan Sedef Kakma Atölyesi’ne gidiyoruz. Burada bu sanat hakkında bilgilerimizi alıp, alışveriş imkânı sunuyoruz. Alışverişlerimiz sonrasında ise otelimize yerleşiyoruz.
 
Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Zeynel Usta Restaurant: Serbest Yöresel Lezzetler
Akşam Yemeği:  Otelde açık büfe ya da set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Konaklama: 4* Met Gold Otel / GAZİANTEP 
Rota: Antakya – Islahiye (107 km), Islahiye – Gaziantep (89 km), Gaziantep İçi (20 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 216 Km
Otele Giriş Saati: 19:00
 
4.GÜN: BİRECİK – HALFETİ TEKNE TURU – HARRAN – ŞANLIURFA – BALIKLIGÖL – EYÜP MAKAMI – SIRA GECESİ
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Fırat Nehri üzerinde kuzeyden güneye 4. baraj olan Birecik Barajı ile bir kısmı sular altında kalan siyah güllerin memleketi Halfeti'ye varıyoruz. Buradan teknemize binerek Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyü’nü gezdikten sonra tekrar Halfeti’ye varıyoruz. Otobüsümüze binerek Birecik ilçesinde bulunan Kelaynak Kuşları Koruma Merkezi’ne ulaşıyoruz. İncelemelerimizi tamamladıktan sonra öğlen yemeğimiz için restoranımıza gidiyoruz. Yemek sonrasında Akçakale sınır kapısı yolunu takip ederek ipek yolu üzerindeki Mezopotamya kültüründe ay tanrıçası Sin inanışının bulunduğu ve kesişen yollar anlamına da gelen Harran ilçemize ulaşıyoruz. Burada Harran Şehrinin ortasında 22 metre yükseklikte var olan Harran höyüğü, Emevi halifesi Mervan tarafından yaptırılan kubbesi ahşap olma özelliğini taşıyan Camii el Firdevs(Cennet camii), avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi ( Harran Üniversitesi ),İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evleri ziyaret ediyoruz. Harran’da yapacağımız çeşitli ziyaretlerin ardında Şanlıurfa’ya doğru yol almaya başlıyoruz. Şanlıurfa’ya gelmeden hemen önce Hz. Eyüp’ün makamına ulaşıyor ve Çile Çektiği Kuyuyu ve Ççeşmeyi görüyoruz. Ve artık tüm gezilerimizi tamamlayıp peygamberler şehri olarak bilinen Şanlıurfa'ya ulaşıyoruz. Burada ilk olarak Balıklı Göl'ü ziyaret ediyoruz. Hemen sonrasında ise Halil-ür Rahman Camii, Hz.İbrahim Makamı olarak inanılan mağara, eski Mevlid-i Halil Camii, yeni Mevlid-i Halil Camii, Ayn-ı Zeliha Gölü ve Hz.İbrahim'in ateşe düştüğü yer olarak kabul edilen Halil-ür Rahman Gölü ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz. Gezilerimiz sonrasında günün yorgunluğunu atmak üzere Gümrük Han'da serbest zamanda vereceğiz. Bu sürede yöresel isot, dokumalar ve diğer alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Serbest zaman sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrasında Urfa kültürünün önemli bir parçası olan Sıra Gecesi (Fiyata Dâhil) programı düzenliyoruz.
 
Sabah Kahvaltısı:  Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği:  Şanlıurfa / El-Ruha Sofrası: Karışık Kebap Mönü
Akşam Yemeği:  Otelde açık büfe ya da set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Konaklama: 5* El Ruha Otel ya da 5* Hilton Otel / ŞANLIURFA BALIKLI GÖL YANI
Rota: Gaziantep – Halfeti (95 km), Halfeti – Birecik (34 km), Birecik – Harran (111 km), Harran – Şanlıurfa (46 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 286 Km
Otele Giriş Saati: 18:00
 
5.GÜN: MARDİN – DEYRUL ZAFERAN MANASTIRI – ESKİ PTT BİNASI - ULU CAMİİ – MİDYAT – GÜMÜŞÇÜLER ÇARŞISI
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, altın bir gerdanlık olan Mardin’e ulaşıyoruz. Mardin’de ilk olarak Deyrul Zaferan Manastırı’na ulaşıyoruz. Bir dönem tüm dünya Süryanilerinin Metropolitlik merkezi konumunda olan bu tarihi yapıda manastır görevlileri eşliğinde güneş tapınağı ve bölümleri gezilerini gerçekleştiriyoruz. Ardından Mardin şehir merkezine ulaşıyoruz. Aracımızdan ayrılarak bu büyülü kenti sizlerle keşfetmeye başlıyoruz. İlk durağımız Mor Behrem Kırklar Kilisesi. Kilise görevlisinden alacağımız bilgilerin ardından Mardin’in dar sokaklarında yapacağımız yürüyüşle Mardin Müzesi, Latifiye Camii ve bölgenin en önemli yapılarından biri olan Ulu Camii’yi görüyor ve fotoğraflıyoruz. Ardından birçok dizi ve filme ev sahipliği yapmış PTT binasını geziyoruz. Şehidiye Camii ve Medresesi ziyaretimiz sonrası Mardin’in sembollerinden olan Abbaralardan geçip aracımıza binerek, Kasımiye Medresesi’ne ulaşıyoruz. Selçuklu döneminde üniversite denginde eğitim veren bu olağanüstü mimaride Güneydoğu kültüründeki eyvan felsefesini öğrenip gezilerimizi tamamlıyoruz. Sonrasında alışverişleriniz ve fotoğraf çekimleriniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrasında gezilerimizi tamamlayıp Midyat’a hareket ediyoruz. Küçük Mardin olarak anılan Midyat'ta Konuk Evi ziyaretimizi ve Telkari alışverişlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gezilerimiz ve serbest zaman sonrası Midyat'ta bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam canlı müzik eşliğinde güneydoğu müziklerini dinliyor ve yavaş yavaş oyunlarını öğreniyoruz.
 
Sabah Kahvaltısı:  Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Mardin Turistik Et Lokantası: Karışık Kebap Mönü
Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Konaklama: 5* Matiat Otel / Midyat / MARDİN
Rota: Şanlıurfa – Mardin (188 km), Mardin İçi (12 km), Mardin – Midyat (64 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 264 Km
Otele Giriş Saati: 18:30
 
6.GÜN: HASANKEYF – ZEYNEL BEY TÜRBESİ – DİCLE NEHRİ – BATMAN – DİYARBAKIR – SİVEREK – KAHTA - ADIYAMAN
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, yakında Ilısu Barajı ile sular altında kalacak olan Hasankeyf’e varıyoruz. Burada Zeynel Bey Türbesi, İmam Abdullah Türbesi, El Rızık Camisi, Sultan Süleyman Camisi, Tarihi Hasankeyf Köprüsü, Tarihi Hasankeyf Kalesi, Küçük Saray, Artuklu Döneminde var olan Eski Darphane ve Mağara Evleri görüyoruz. Dicle Nehri kıyısında keyif çaylarımızı yudumladıktan ve fotoğraf molası verdikten sonra Hasankeyf gezimizi tamamlayarak Batman’a hareket ediyoruz. Türkiye’de ilk petrol kuyusunun bulunduğu ilimiz Batman’da, Kazım Usta’nın yerinde öğle yemeği molamızı veriyoruz. Yemek sonrasında,  güneydoğunun en eski ve köklü kenti Diyarbakır’a hareket ediyoruz. Silvan yolu Batman çayı üzerine Timurtaş Bin Ilgazi tarafından yaptırılmış türkülere konu olan meşhur Malabadi Köprüsü’ne ulaşıyoruz. Malabadi Köprüsünün türküsünü köyün çocuklarından dinledikten sonra Diyarbakır’ı gezmeye başlıyoruz. Edebiyat dünyamızın önemli isimlerinden 35 yaş şiiri ile tanınan, Cahit Sıtkı Tarancı’nın doğduğu ve şu anda müze olarak hizmet veren evi geziyoruz. Bu ev aynı zamanda Diyarbakır Sivil Mimarisininde en güzel örneğidir. Ardından sur içersinde İslam tarihinin en eski camilerinden olduğuna inanılan Anadolu’da kurulan ve şu anda restorasyonu devam etmekte olan V. Haremi Şerif olan Diyarbakır Ulu Camiini geziyoruz. Ardından, yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır Surlarının en eskisi olan Keçi Burcunu geziyoruz. Buradan Dicle Nehrine gidiyor ve Dicle Nehrinin üstüne kurulu 10 Gözlü Köprüyü ve hevsel bahçelerini görüyoruz. Sonrasında Mardin Kapıyı ve Yeni Kapıyı panoramik olarak görerek Adıyaman’a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Siverek’ten feribota binerek Adıyaman’da bulunan otelimize yerleşiyoruz.
 
Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Kazım Usta Lokantası: Karışık Kebap Mönü
Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Konaklama: 4* Bozdoğan Otel / ADIYAMAN
Rota: Midyat - Hasankeyf (45 km), Hasankeyf – Batman (34 km), Batman – Malabadi (44 km), Malabadi – Diyarbakır (49 km), Diyarbakır – Adıyaman (124 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 296 Km
Otele Giriş Saati: 18:30
 
7. GÜN: NEMRUT DAĞI – ARSEMİA ANTİK KENTİ – CENDERE KÖPRÜSÜ – KAHRAMANMARAŞ 
Bugün ilginç ve heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor. Birçok turistin tercihi olan Gündoğumunu Nemrut Dağı’nda izleyeceğiz. Gece saat 02.00 ile 02.30 arasında minibüslerimize binerek Nemrut Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. 04:00 gibi Nemrut Dağı’na ulaşıyoruz ve kısa bir dinlenme molası veriyoruz. Ardından zirveye doğru 500 metrelik kısa bir tırmanış gerçekleştiriyoruz. Gün doğumunu hep birlikte izleyip güneşin kızarttığı heykelleri fotoğraflıyoruz. Ardından I.Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüyoruz. Dağın en önemli unsuru ise Kommagene Kralı Antiochos'a ait Tümülüs ve Kutsal alanlarıdır. Batı ve doğu terası bağış sunağı, güneşin doğumu sonrası Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Yeni Kale, Arsemia Tapınağı gezileri sonrasında otele varıyoruz. Otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli projelerinden bir tanesi olan, Fırat Nehri üzerine kurulan Atatürk Barajı’na hareket ediyoruz. Atatürk Barajını seyir terasından izliyoruz. Baraj gezisinin ardından K.Maraş’a hareket ediyoruz. Pazarcık - Gölbaşı üzerinden Kahramanmaraş’a varıyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından Kahramanmaraş denince aklımıza kurtuluş mücadelesini başlatan Sütçü İmam gelmektedir. K.Maraş’da gezimize Tarihi Kalesi ile başlıyoruz. Sonrasında günümüzde Mado Dondurmaları olarak bilinen işletmenin doğuş noktası olan Yaşar Pastanesinde dondurma molası veriyoruz. K.Maraş çarşılarında vereceğimiz serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğuna başlıyoruz.
 
Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Kazım Usta Lokantası: Karışık Kebap Mönü
Akşam Yemeği: Yolda ekstra olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir.
Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR. GECE DÖNÜŞ YOLCULUĞU
Rota: Adıyaman – Atatürk Barajı (41 km), Atatürk Barajı - Kahramanmaraş (190 km), K.Maraş - Kayseri (272 km), Kayseri - Ankara (312 km), Ankara - İstanbul (446 km4)
Mola Tesisleri: Kulu Ayrancı Tesisleri, Bolu Gökdemir Tesisleri
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1291 Km
 
8. GÜN: İSTANBUL’A VARIŞ
01.00’da Ankara’ya, 04.00’de Bolu’ya, 06.30’da İstanbul’a varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezimizde buluşmak üzere üzülerek vedalaşıyoruz. Hoşcakalın…
 
Toplam Tur Mesafesi: 3483 Km
İstanbul’a Varış Saati: Kadıköy: 06:00 Harbiye: 06:30 Bakırköy: 07:00
 
 
MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ HAKKINDA: 
Tüm Müze, Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri Minibüs Ücretleri Rehberlik Hizmetleri Otopark Ücretleri Müzekart Ücreti Tekne Turları Yöresel Eğlenceler Sigorta Ücretleri tur bedelinden ayrı olarak düşünülemez. ODEON Tours, diğer firmalar gibi tur fiyatını düşük gösterip, bu ücretler için ayrıca bir talepte bulunmaz. Kültür Turları'nın olmazsa olmazı olan müze ören yeri girişleri ve bölgelerde herkesin katılabileceği nitelikteki yöresel etkinlikler (Sıra Gecesi, Tekne Turları vs.) fiyata dâhil olarak sunulur. Herkesin katılmak istemeyeceği etkinlikler ise ekstra olarak sunulur. (Türk Gecesi, Rafting, vs.) 17 Yaş ve Altı, 65 Yaş ve Üstü T.C. Vatandaşlarına, Sarı Basın Kartı ya da Müze Kart Sahiplerine, Kültür ve Turizm Bakanlığı Çalışanlarına, Öğretmenlere ve Emekli Öğretmenlere ekstradan 20 TL'lik bir indirim uygulanır. İndirimli ücretten yararlanan misafirlerimiz, indirime konu olan kimliklerini tur esnasında ibraz edemedikleri takdirde, aradaki fiyat farkını ödemekle yükümlüdürler. Turda kullanılmayan hizmetlerin, tur dönüşü iadesi mümkün değildir.
 
FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER: 
• Otellerde 5 Gece Y.P Konaklama
• Man ya da Mercedes marka Lüks Otobüsler İle Ulaşım 
• Çevre Gezileri ve Müze ve Ören Yeri Girişleri
• Sınırsız Odeon Tours Otobüs İçi İkramları
• Odeon Tours Kalite ve Güvencesi 
• Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı 
• Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği 
• 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
• Nemrut Dağı'na Çıkışta Kullanılcak Minibüs Ücretleri
• HALFETİ TEKNE TURU VE ŞANLIURFA SIRA GECESİ
 
FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER: 
• Tüm Öğle Yemekleri 
• Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
• Tüm Özel Harcamalar
• Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 
GENEL ŞARTLAR: 
• Gezi süresi 7 gece 8 gün olup, otel konaklaması 5 gece yarım pansiyon şeklinde olacaktır. 
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında geçerli olup, tek bir çocuk için uygulanabilmektedir. 0-6 Yaş grubu çocuklara otelde yatak verilmeyebilir.
• Turlarımız; otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez ve bu hizmetlerden herhangi birinin ya da bir kaçının kullanılmaması halinde ücret iadesi söz konusu değildir. 
• Rezervasyon esnasında kesinlikle, koltuk numarası belirtilemez ve koltuk garantisi verilemez. 
• Haftalık turlarda otobüs içi rotasyon uygulanmaktadır. Böylelikle bütün misafirlerimizin 1 günlüğüne de olsa ön sıralarda oturmaları sağlanmaktadır.
• Rehberimiz, programın tamamını gerçekleştirmek koşuluyla, programın akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Odeon Tours, yoğun dönemlerde, aynı kalite ve standartları korumak ve misafire önceden bildirmek koşuluyla, otel değiştirme hakkını saklı tutar.
• Hava muhalefeti ve diğer doğal afetler sebebiyle gerçekleşmeyen turlardan Odeon Tours sorumlu değildir. 
• Odeon Tours, turlarda yeterli çoğunluğu sağlayamaması durumunda, misafire turun hareketine 48 saat kala ve daha öncesinden haber vermek koşuluyla, turu iptal etme hakkını saklı tutar.
• Misafirler, turun hareketine bir hafta kala hiçbir sebep belirtmeksizin turu iptal edebilirler. 1 haftadan az sürede gerçekleşen iptallerin iadesinde Kütahya Çizelgesi Kuralları geçerli olacaktır.
• Bütün fiyatlara KDV dâhildir.
 
UYARI VE TAVSİYELER: 
Bu turumuza katılan misafirlerimizin yanlarında, rahat yürüyebilecekleri bir ayakkabı, şemsiye, el feneri, yedek kıyafet, fotoğraf makinesi, yedek pil bulundurmalarını tavsiye ederiz.
 
ULAŞIM ARAÇLARIMIZ: 
MERCEDES TRAVEGO: 46 1 1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.
 
MERCEDES TOURSİMO: 46 1 1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.
 
MAN FORTUNA: 46 1 1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine monte edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.
 
NOT: ODEON TOURS, KİŞİ SAYISINA BAĞLI OLARAK BU TURUNDA, WOLSKWAGEN CRAFTER, MERCEDES SPRİNTER, ISUZU TURKUAZ, TEMSA POWERBUS GİBİ ARAÇLAR KULLANMA HAKKINI SAKLI TUTAR. 
 
EKSTRA TURLAR: 
Bu turumuzda esktra ücretli bir organizasyon bulunmamaktadır.
 
NOT: 
YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, ODEON TOURS TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI ODEON TOURS’A AİTTİR. (08.12.2011) PROGRAMIN TURİZM SEKTÖRÜNDE OLUŞTURULAN KOPYALARINDAN ODEON TOURS SORUMLU TUTULAMAZ. TUR PROGRAMIMIZ, 4077 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.
Fotoraf Galerisi
Yorumlar ( 0 )
Kfr, hakaret ieren; dil, din, rk ayrm yapan; yasalara aykr ifade ve beyanda bulunan ve tamam byk harflerle yazlan ve geersiz isim soyisimli yorumlar yaynlanmayacaktr.
Yazdm yorumda neleri kabul ediyorum?:

* ip adresimin kaydedileceini,
* adli makamlarca, ilgili kurum veya kuruluun istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylalacan,
* yazlan yorumlarn sorumluluunun tarafma ait olduunu,
* yazmn, yetkililerce, fikrim sorulmakszn yayndan kaldrlabileceini,
bu siteye girdiim andan itibaren kabul etmi saylrm
Puan
İlgilenebileceğiniz Diğer Turlar
Hareket yeri : İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
Periyot : 13 Ekim 2013
Hareket yeri : İstanbul, Ankara
Periyot : SORUNUZ
Hareket yeri : İstanbul, İzmit
Periyot : SORUNUZ


© Copyright 2013 Tatil Acentesi, DT
Selmani Pak Cd.Molla Eşref Sk.
No:1 D:1 Pak Han ÜSKÜDAR/İSTANBUL